O Mink camperu.

Severský design

Design MINKu ztělesňuje odkaz na skandinávskou účelnost a jednoduchost. Do jeho jednoduchosti se však podařilo vměstnat veškeré potřeby pro luxusní nezávislé kempování. Od plně vybavené kuchyně, příjemné vytopenou kabinu, přes pocit ze sounáležitosti s přírodou k plné nezávislosti díky solárním panelům.

Kuchyně „na louce“

Otevřete si zadní partie MINKu a najednou se octnete v kuchyni, kde si připravíte ten nejlahodnější pokrm. Celý proces Vám zpříjemní ideálně organizované pracoviště se zabudovanou lednicí, osvětlením, 12 V a 220 V zásuvkou.

Celý rok na cestách

Milujete změnu a poznání, stejně jako my, ale zima těmto fantaziím příliš nepřeje? Dovolíme si odporovat, teď se opravdu můžete vydat na ledovec nebo za polární září spontánně ze dne na den. Díky Dieselovému topení Webasto nemáme problém s opravdovou severskou zimou. Teploty hluboko pod nulou zvládáme s elegancí.

V souladu s přírodou

Nesnažili jsme se udělat drsňáka, který bude vždy centrem pozornosti, ale našli jsme způsob jak být součástí přírody díky harmonizaci designu s okolím. MINK je obratný kamarád na cesty s hmotností 520 Kg, se kterým si poradí i malé autíčko s tažným zařízením.

Možnosti individualizace

Potřebujete jen jednoduchého společníka na léto nebo si potrpíte na luxus, jezdíte i v zimě a rádi byste se odlišili? Je to jen na Vás! Nakonfigurujte si svého MINKA přesně podle svých představ!

Mink Camper 2.0 – specifikace

 • Celková hmotnost 750 Kg
 • Délka kabiny – 2811 mm
 • Šířka kabiny – 1511
 • Pneumatiky – 205/55 R17
 • Pohotovostní hmotnost 520 Kg
 • Celková výška – 1829 mm
 • Světlá výška – 330 mm
 • Výška čepu – 450 mm
 • Celková délka – 4116 mm
 • Celková šířka – 2080 mm
 • Velikost kol – R17 x 8J, 5×112
 • Svislé zatížení TZ – 74 Kg

Charakteristika

Interiér

Možná malý zvenku, ale prostorný uvnitř. Panoramatické okno o kulatá okna na stranách Vás vtáhnou do děje. Opravdová matrace Vás bude rozmazlovat a zajistí, že ráno nebudete chtít z postele a budete si užívat východ slunce zevnitř svého MINKu. Přistýlka umístěná na šířku pro Vaši ratolest zajistí, že si můžete všichni užít spoustu společných chvil pohromadě.

Rozměr lůžka
140×200 cm

Rozměr přistýlky
140×50 cm

Náladové LED
osvětlení

Boční kapsy
pro Vaše potřeby

Pohodlná matrace
z paměťové pěny

Zatemnění oken i střechy
v případě potřeby

4 USB porty
po ruce pro Vaše el. zařízení

Doplňky

Možnosti individualizace jsou veliké, umíme Vám žluté orámování přizpůsobit barvě Vašeho automobilu. Rádi jezdíte po celý rok? Jistě oceníte dieselové topení Webasto, které Vám umožní využívat Váš MINK celoročně. Máte rádi hudbu? Je pro Vás připravený bezdrátový Bose Soundlink Reveal. Originální příslušenství Vám umožní stát se opravdovým MINKem díky naší vlněné dece, prkénku, příborům, nádobí, držáčkům a dalším maličkostem, bez kterých si život nedokážete představit ????

Poptávkový formulář

Nechte se inspirovat

Chcete si MINK objednat a začít si užívat svůj volný čas? Rádi Vám pomůžeme s dosažením Vašich snů. Kontaktujte nás a pomocí pár kroků od nás dostanete návrh konfigurace ušitou Vám na míru. Vyplňte informace o Vás a odešlete formulář, my už se Vám ozveme!